kouzlo korálkového šperku

věci mezi nebem a zemí
místo, kde se zastavil čas
obrazy, které pohladí na duši
průvodce Prahou s komentovanými vycházkami
sdružení pro záchranu historického mlýna
S tvorbou korálků jsme začala objevem již neexistujích korálkových stránek s obsahem jednoduchých návodů. Postupem času jsem přešla na složitější návody, až jsem se odvážila vymýšlet vlastní variace a kombinace. Časem jsem si vyzkoušela i jiné techniky jako je ketlování, drátkování, smaltování či pájení a v neposlední řadě i korálkovou výšivku či vázání uzlíků. Avšak nejoblíbenější technikou zůstává šitý korálkový šperk, což je technika, která je velice náročná jak na čas, tak i trpělivost. Nicméně šperky, které s ní vytvoříte jsou neobyčejné, originální a nekladou meze fantazii. Tvořím doma ve volném čase  a občas jsem se účastnila i různých korálkových soutěží pořádaných  e-shopy nebo klubem Fler Team beadweaving na www. fler.cz . Zde jsem se stala členkou týmu tvůrců šitých šperků z korálkůa v rámci jedné z pravidelných klubových soutěží jsem se umístila na 3. místě s náhrdelníkem 

Bělostrakáč černokřídlý.     

 

O tom jak tvořím, co mě baví  a  další věci o mě, si můžete přečíst v tomto ROZHOVORU .

 

Jako jedné z vítězek soutěže pořádané obchodem Korálky.cz mi byl vybrán do kamenného obchodu náhrdelník Terra Incognita.

  

V roce 2015 jsem obsadila 3.místo v soutěži s firmou Preciosa Ornela na téma Flower party s náhrdelníkem Jarní slavnost.
P1100064.jpg
stránky s originální korálkovou bižuterií - original beaded jewellery
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one